+90 212 230 95 76

PEKER HUKUK BÜROSU

Peker Hukuk Bürosu, Av. Tuncer Peker tarafından, birikmiş tecrübelerin vermiş olduğu sağlam altyapı ile 2000 yılında İstanbul’da kurularak, hizmet vermeye başlamıştır.

Peker Hukuk Bürosu olarak, farklı sektörlerde faaliyet gösteren yerli ve yabancı büyük, orta ve küçük ölçekli şirketlere, özel kişilere ve girişimcilere bir çok alanda Türkçe ve İngilizce, dillerinde hukuki danışmanlık hizmeti sunmaktayız.

Dinamik ve uzman kadromuzla, müvekkillerimize ihtiyaçları doğrultusunda kaliteli ve çözüm odaklı hizmet sunmak başlıca hedefimizdir.

Ankara ve İzmir başta olmak üzere Türkiye’nin bir çok ilinde kurmuş olduğumuz iş birlikleri sayesinde müvekkillerimize, başta İcra İflas Hukuku, Şirketler Hukuku, Ticaret Hukuku, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Sözleşmeler Hukuku, Birleşme ve Devralmalar, Vergi ve İdare Hukuku olmak üzere şirketlere ve şahıslara hukuki danışmanlık ve dava hizmetleri vermekteyiz.

Bunun yanı sıra, uluslararası iş birliği ağımız sayesinde müvekkillerimizin yurt dışındaki hukuki süreçlerinde en hızlı ve verimli şekilde hizmet almalarını sağlamaktayız.

Her zaman müvekkil odaklı olarak hareket eden Peker Hukuk Bürosu’nun başlıca amacı, müvekkillerinin güvenini kazanmak ve memnuniyetini sağlamaktır.